NeTTe ALeM

NeTTe Ve ALeMDe YeNi BiR SeS

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

<<<<MSN Live 9.0 Beta>>>>

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
__PhoEniX__
Admin

Aldığı Teşekkür : 1

MesajKonu: <<<<MSN Live 9.0 Beta>>>>   Cuma Kas. 14, 2008 8:04 pm

Dikkatimi çeken diğer 1-2 ufak ekleme ise; kişisel iletimize yazdığımız adresler otomatik olarak bağlantıya dönüşüp tıklanabilmesi ve Messenger’da ki kontak güncellemelerini alabilmek için arka plana Windows Live Contacts Server adında bir programcığın yerleşmesi. Ayrıca, yeni sürümle beraber WLM 8.1 ile bir gelen iletinizin, avatarınızın, nickinizin otomatik olarak taşınması olayını isterseniz kapatabiliyorsunuz.
Öte yandan, WLM 9.0 ile birlikte birden fazla video görüşmesi vs. yapılabileceğini duymuştum önceleri. Fakat deneme fırsatım pek olmadı. Zira, webcam bağlantısını kurulduğu zaman, görüşme kendini “session is expired” diyerek kapatıyor.Daha önce duyduğum, fakat bir’den fazla bilgisayara şimdilik messenger 9.0′ı kuramadığım için, farklı noktalardan messenger’da çevrim içi olmak ve mesajlaşma olayını deneyemedim. Daha önce olmasını beklediğim başka bir olay olan Messenger API’si ile ilgili de herhangi bir şey gözüme çarpmadı.
İlk 15 dakika’da ki izlenimlerim ve dikkatimi çekenler bunlar. Görüntüsel bazda değişiklik olmadığı için ekran görüntüsü de koymadım. Bu sürüm ile messenger eklentisi olan Live Plus! ve Mess.be yaması şuan için uyumlu değiller. İkisi içinde güncelleme de yakın bir zamanda gelir tahmin ediyorum ki.
Wlm 9.0′ın ilk Beta’sı olduğunu düşünürsek bir çok hatayla karşılaşmak normal. Bu hatalarda geribildirimler sayesinde giderilecek. Wlm 9.0′ın resmi olarak çıkması için daha çok zaman var önümüzde. Çok ufak değişiklikler, eklemeler olabilir belki ileride. Bekleyip göreceğiz.
http://rapidshare.com/files/163770252/Windows_Live_Messenger_9.0_Beta_www.kartanesiforumu.com_by_poyrazonline.rar.html
Kullanıcı profilini gör

<<<<MSN Live 9.0 Beta>>>>
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası